Gitarzysta Marki
Katalog firm muzycznych - FirmyMuzyczne.pl

Nazwa marki:
ADMIRA

 
Odwiedzin: 9144
Firma Admira została założona w 1944 roku przez Enrique Keller Fritscha. Jest jedną z największych wytwórni instrumentów muzycznych w Hiszpanii. Firma dopracowała się własnych rozwiązań. Przy produkcji gitar pracuje zaledwie stu ludzi, i  jak podkreślają przedstawiciele firmy - to bardziej artyści niż rzemieślnicy.

Więcej detali »

Nazwa marki:
ALHAMBRA

 
Odwiedzin: 15326
Alhambra to hiszpańska marka gitar klasycznych. Głębokie brzmienie i solidne wykonanie.

Więcej detali »

Nazwa marki:
ALVARO

 
Odwiedzin: 5385
Gitary Alvaro tworzone są przez znaną hiszpańską firmę Enrique Keller. W ofercie są gitary dla uczniów i profesjonalistów.

Więcej detali »

Nazwa marki:
B.C. RICH

 
Odwiedzin: 10935
B.C. Rich to amerykański producent gitar i basów, które ze względu na oryginalny design zyskały szczególną popularność wśród muzyków grających cięższe odmiany rocka. Firma produkuje także pokrowce i twarde futerały.

Więcej detali »

Nazwa marki:
BLADE

 
Odwiedzin: 4661
Marka Blade to firma, która powstała w efekcie poszukiwań szwajcarskiego lutnika Garego Levinson'a. Marka istnieje od 20 lat. Gitary które wytwarza Gary Levinson,  to jak sam twierdzi "Klasyczny Design i Kreatywna Technologia".

Więcej detali »

Nazwa marki:
BUGERA

 
Odwiedzin: 2654
Firma Bugera to producent lampowych wzmacniaczy do gitar elektrycznych. Bugera produkuje również kolumny ,combo i wzmacniacze typu head.

Więcej detali »

Nazwa marki:
CORT

 
Odwiedzin: 14659
Cort produkuje gitary od ponad 40 lat.Każda z gitar Cort'a jest ręcznie wykańczana przez fachowców - lutników. W swojej ofercie firma ma gitary elektryczne, basowe, akustyczne, elektroakustyczne.

Więcej detali »

Nazwa marki:
CRAFTER

 
Odwiedzin: 12317
Crafter to koreański producent gitar akustycznych i elektroakustycznych .Wysoka jakość wytwarzanych instrumentów potwierdza ich popularność.  Od kilku lat Crafter produkuje też tańsze modele w Chinach, pod nazwą Cruis by Crafter.

Więcej detali »

Nazwa marki:
DEAN

 
Odwiedzin: 5908
Dean to znany amerykański producent gitar. Posiada duży wybór gitar elektrycznych i basowych - od tanich instrumentów dla początkujących po gitary z najwyższej półki cenowej. Posiada w ofercie gitary akustyczne, klasyczne oraz szeroką gamę banjo, mandolin i wzmacniaczy.

Więcej detali »

Nazwa marki:
ELECTRO-HARMONIX

 
Odwiedzin: 1966
Electro-harmonix to utytułowana nowojorska firma, która ma w swojej ofercie efekty,multiefekty,przedwzmacniacze.

Więcej detali »