Gitarzysta Sklepy tradycyjne FABRYKA DŹWIĘKU
Katalog firm muzycznych - FirmyMuzyczne.pl

Odwiedzin: 3433Wybrany sklep tradycyjny

FABRYKA DŹWIĘKU
Nazwa:

FABRYKA DŹWIĘKUDane kontaktowe:
Tel. 41 361 06 80
Fax 41 346 00 35

Internet:
http://www.fabrykadzwieku.pl/
bok@fabrykadzwieku.pl

Charakterystyka:

Fabryka Dźwięku jest jednym największych sklepów muzycznych w Polsce. Znajdziemy w nim kompletne informacje odnośnie instrumentów muzycznych, wyposażenia studia, techniki oświetlenia i nagłośnienia. Fabryka Dźwięku to najwięksi producenci, alternatywne produkty w atrakcyjnych cenach oraz wiele innych rozwiązań dla muzyków i nie tylko.

Sklep Fabryka Dźwięku powstał w roku 2004. Prowadzi również sprzedaż internetową, a ich stronę odwiedzają setki tysięcy unikalnych użytkowników, szukając odpowiednich produktów w atrakcyjnych cenach.

Fabryka Dźwięku to gwarancja atrakcyjnej ceny, satysfakcji i wzorowego serwisu. Doradcy dysponują szeroką wiedzą na temat urządzeń i instrumentów muzycznych, które można znaleźć na światowym rynku. Sklep jest również autoryzowanym punktem sprzedaży wszystkich produktów z naszego asortymentu. Sprzedawane są tylko i wyłącznie fabrycznie nowe produkty w oryginalnym opakowaniu.

Dodatkowo doświadczeni sprzedawcy udzielają bezpłatnych porad dotyczących konfiguracji sprzętu, zaczynając od małych domowych studiów, poprzez dobór instrumentów, a kończąc na nagłaśnianiu dużych imprez plenerowych.

Adres:
Mała Zgoda 3
25-379 Kielce


Miasto:
Kielce

Lokalizacja:

Promocje: