Gibson Garage London: nowa muzyczna perła w sercu historycznego Londynu

Gibson Garage London: nowa muzyczna perła w sercu historycznego Londynu

Gibson, ikona i globalny lider w branży instrumentów muzycznych, który od ponad wieku kształtuje brzmienie pokoleń i gatunków muzycznych, z dumą zapowiada otwarcie swojego flagowego sklepu Gibson Garage w historycznym Londynie. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, 24 lutego 2024 roku. Gibson Garage London jest pierwszym takim sklepem Gibsona poza Stanami Zjednoczonymi, kontynuując sukces otwarcia Gibson Garage w Nashville.

Położony tuż przy Oxford Street, sklep o powierzchni 4500 stóp kwadratowych, będzie oficjalnie otwarty dla publiczności przy 61-62 Eastcastle St w Londynie, Wielka Brytania. W Gibson Garage London, odwiedzający będą mogli doświadczyć ponad 300 elektrycznych i akustycznych gitar marek Gibson, Gibson Custom, Gibson Acoustic, Epiphone i Kramer, eksplorować całą kolekcję pedałów Maestro i wiele więcej. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalnym muzykiem, okazjonalnym gitarzystą, początkującym, czy po prostu fanem muzyki, Gibson Garage staje się nowym, obowiązkowym miejscem na muzycznej mapie Londynu.

Cesar Gueikian, prezes i dyrektor generalny Gibson Brands, wyraził swoje podekscytowanie otwarciem:

„Jesteśmy podekscytowani otwarciem Gibson Garage London! Londyn był oczywistym wyborem dla naszej drugiej lokalizacji, biorąc pod uwagę, że jest jednym z najbardziej kosmopolitycznych miast świata z wysoce wpływowym i dynamicznym ekosystemem muzycznym. Gibson Garage to sposób, w jaki chcemy, aby nasi fani doświadczyli Gibsona; to immersyjna przestrzeń marzeń, gdzie fani wchodzą i mówią: 'Wow, to jest miejsce, które Gibson zawsze powinien mieć!’ Garage ma być częścią londyńskiej społeczności muzycznej z żywą sceną, na której będą występować zarówno ikony, jak i wschodzący artyści. To także ekscytujące miejsce do doświadczania muzyki i stylu życia poprzez instrumenty, dźwięk, media i odzież Gibsona. Mamy nadzieję, że Gibson Garage będzie miał dramatyczny wpływ na londyńską scenę muzyczną, stając się również miejscem, które trzeba zobaczyć.”

W Gibson Garage London, miłośnicy muzyki będą mogli zaprojektować swoją własną gitarę Made-to-Measure w Gibson Custom Shop Murphy Lab, wybierając unikalny top gitary ze ściany i dobierając specyfikacje. Sklep zawiera również specjalną, dedykowaną salę gitar akustycznych z jedną z największych ekspozycji gitar Gibson Acoustic w całej Wielkiej Brytanii, a także strefy dla gitar elektrycznych, akustycznych i basowych Epiphone oraz największą ekspozycję gitar Kramer w Wielkiej Brytanii. W Garage fani są mile widziani, aby wypróbować wszystkie produkty Gibson, Epiphone, Kramer i Maestro oraz cieszyć się ogromną ekspozycją ekskluzywnej odzieży, upominków i artykułów lifestyle’owych Gibsona, a także sprzętu i akcesoriów.

Gibson Garage London to nie tylko sklep, ale również centrum muzyczne i kulturalne, oferujące unikalne brytyjskie odkrycia kulturalne na każdym kroku. Miłośnicy muzyki będą mogli doświadczyć cotygodniowych występów na żywo, prezentacji i dyskusji panelowych z udziałem muzyków i artystów, wszystko to na najnowocześniejszej scenie na niższym poziomie. Galeria Gibson, dwukrotnie w roku rotująca ściana galerii, będzie świętować fotografię i sztukę brytyjskich artystów i muzyków. Inauguracyjna wystawa w Galerii Gibson zadebiutuje ekskluzywną kolekcją legendarnego fotografa rock’n’rolla Gereda Mankowitza. Portrety Mankowitza od ponad 50 lat pomagają kształtować ikoniczne wizerunki kluczowych postaci w muzyce. The Rolling Stones, Jimi Hendrix, PP Arnold, Kate Bush, Elton John, The Jam, Eurythmics, Oasis i wielu innych pozowało przed obiektywem Mankowitza. Wystawa w Galerii Gibson będzie również zawierać rzadkie i niewidziane portrety z niezrównanego archiwum Mankowitza, kuratorowane przez RedHouse Gallery we współpracy z Iconic Images.

Gibson Garage London znajduje się pod adresem 61-62 Eastcastle St, Londyn, Wielka Brytania (jeden przecznic od Oxford Street) i jest otwarty codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-19:00 oraz w niedziele od 12:00 do 18:00. Aby uzyskać najnowsze wiadomości i aktualizacje na temat Gibson Garage London, śledź @GibsonGuitarUK na Instagramie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.