Homerecording z Arturią

Homerecording z Arturią Homerecording z Arturią Homerecording z Arturią Homerecording z Arturią Homerecording z Arturią Homerecording z Arturią

Muzyka to twoja pasja? Chcesz tworzyć muzykę w domu, w podróży, gdziekolwiek? Nie wiesz jak zacząć i co ci będzie potrzebne? A może już zacząłeś, ale chcesz usystematyzować swoją wiedzę i dowiedzieć się co nieco o produktach marki Arturia? Wpadaj koniecznie na „Homerecording z Arturią”!

Warsztaty mają na celu przybliżyć nowe interfejsy audio Arturia MiniFuse 1 oraz MiniFuse 2, oprogramowanie Arturia do tworzenia muzyki — Analog Lab, V Collection, FX Collection oraz kompaktowy kontroler jak MiniLab, czy KeyLab Essential, który może stać się centrum dowodzenia. Chodzi o pokazanie prostych, intuicyjnych urządzeń, za pomocą których można z łatwością tworzyć muzykę w domu i nie tylko!

Terminy:

– 18.11.2021 – Łódź @ Skylark – 18:00

– 19.11.2021 – Warszawa @ Szkoła produkcji muzyki Music Laboratory – 18:00

– 24.11.2021 – Kraków @ Music-Shop – 18:00

– 25.11.2021 – Wrocław @ Salon Muzyczny Riff Wrocław – 17:00

Warsztaty poprowadzi Jakub Manaj, specjalista produktowy marki Arturia. Na miejscu przewidziany jest również konkurs i gadżety dla uczestników! Całość potrwa ok. 2 godziny.

Dodatkowo podczas warsztatów w szkole produkcji muzyki Music Laboratory (19.11), równocześnie odbywać się będzie drugi warsztat: „CV i MIDI – jak opanować świat za pomocą sygnałów kontrolnych” na bazie serii Step od Arturia. Bez problemu wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w obu grupach, ponieważ odbędą się dwie tury warsztatowe — zamiennie! Drugi warsztat poprowadzą specjaliści z Soundofyou.eu.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.