MROZU wystąpi w Klubie Stodoła w ramach Złotej Trasy 2022!

MROZU wystąpi w Klubie Stodoła w ramach Złotej Trasy 2022! MROZU wystąpi w Klubie Stodoła w ramach Złotej Trasy 2022!

21 kwietnia 2022 w Klubie Stodoła wystąpi MROZU. Koncert odbędzie się w ramach Złotej Trasy 2022, promującej nadchodzący najnowszy album artysty. W trakcie wydarzenia będzie można usłyszeć także największe hity Mroza w nowych, tanecznych aranżacjach. Bilety dostępne w sprzedaży!

„To, co traci kolor, zamienimy w ZŁOTO” – śpiewa Mrozu w pierwszym, hitowym singlu zapowiadającym szósty album w jego karierze. Wszystko wskazuje na to, że artysta za cel postawił sobie pisać utwory, które podnoszą jego słuchaczy na duchu. Radość, energetyczna dawka szaleństwa — zarówno na scenie, jak i pod nią, dbałość o muzyczne i wizualne szczegóły — właśnie tego możecie się spodziewać po nadchodzących koncertach Mroza.

Złota Trasa zawita w kwietniu 2022 do 9 polskich miast. Fani będą mogli po raz pierwszy usłyszeć utwory z nowej płyty, która ukaże się na tuż przed rozpoczęciem trasy. To na tym krążku znajdą się, liczony w milionach wyświetleń singiel „Złoto”, czy luzacki, równie porywający na parkiet „Galacticos”. Na koncertach nie zabraknie oczywiście największych hitów Mroza jak „Nic do stracenia”, „Aura”, „Bo jak nie my to kto”, które będzie można usłyszeć w nowych, tanecznych aranżacjach.

MROZU
21 kwietnia 2022, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa
Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: http://www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.