Kolejne gwiazdy uzupełniły line up Mamry Festival Węgorzewo 2022

Kolejne gwiazdy uzupełniły line up Mamry Festival Węgorzewo 2022 Kolejne gwiazdy uzupełniły line up Mamry Festival Węgorzewo 2022 Kolejne gwiazdy uzupełniły line up Mamry Festival Węgorzewo 2022 Kolejne gwiazdy uzupełniły line up Mamry Festival Węgorzewo 2022 Kolejne gwiazdy uzupełniły line up Mamry Festival Węgorzewo 2022

Po dwuletniej przerwie wraca  koncertowe granie na Plażę Mamry. W dniach  29-30 lipca 2022 w Węgorzewie odbędzie się Mamry Festival, czyli dwa dni niesamowitej zabawy przy najlepszej muzyce w wykonaniu najlepszych polskich DJ-ów i raperów.

Na głównej scenie festiwalowej wystąpią m.in: FAFAQ, DJ KUBA & NEITAN, KUBANCZYK I WAC TOJA.

Dołączyli do wcześniej już ogłoszonych: GROMEE,  MATYS,  SMOLASTY, SKYTECH,  TRIBBS.

Fafaq to muzyczny eksperymentator, który świetnie odnajduje się w każdym gatunku muzyki elektronicznej, a przekraczanie muzycznych granic to w zasadzie dla niego codzienność. Z pasją odkrywa nowe muzyczne lądy i swoimi odkryciami dzieli się ze swoimi fanami na całym świecie. Niebanalna selekcja, emocje płynące z każdej nuty i doskonały kontakt z publicznością sprawiają, że Fafaq jest stałym bywalcem największych scen klubowych i festiwalowych. Po jego utwory muzyczne do swoich setów sięgają największe nazwiska z muzycznego świata, a miliony wyświetleń przy takich hitach jak „Devotion” (z Bingo Players i Felguk), „Ringtone” (z R3hab i DNF) czy „Tiger” (z R3hab i Skytech) wystawiły mu najlepszy możliwy certyfikat jakości.

DJ Kuba & Neitan to świeża i zarazem gorąca krew na polskiej scenie klubowej, szturmem zdobywający fanów na całym świecie. Duet artystów, który tworzą Jakub Wroński oraz Adrian Pastuszak. Pasjonaci muzyki elektronicznej, DJ-e, producenci, autorzy wielu produkcji, które podbiły parkiety na całym świecie. Ich genialne single „Drop The Beat”, „Mirror On The Wall” czy „Jungle Jane” wkomponowali już w swoje sety Tiesto, Afrojack, Alan Walker, Martin Garrix, Hardwell oraz Fedde Le Grand. Dzięki temu są już doskonale znani fanom Tomorrowland, Ultra czy Sensation White! Swoje sety zaprezentowali już w niezliczonej ilości klubów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, m.in. w Hong Kongu i na Bali, a także w: Hiszpanii, Włoszech, Austrii, Niemczech, Słowacji i Holandii.

Kubańczyk — Jakub „Kubańczyk” Flas zyskał popularność dzięki odgrywaniu roli ochroniarza Lorda Kruszwila na kanale YouTube „Kruszwil”. To polski raper i autor tekstów, jego najpopularniejszy utwór to „Lady Pank”, który przekroczył już liczbę 36 milionów wyświetleń.  Jakub Flas Kubańczyk urodził się 14 marca 1995 roku w Szczecinie. Jest on szczęśliwym narzeczonym modelki i prezenterki telewizyjnej Oli Ciupy. Kubańczyk bardzo rozwinął się w swojej twórczości i ma już na swoim koncie dwa albumy „Cały ja” oraz „Młody kot”, które cieszą ogromną popularnością wśród jego fanów. Koncerty tego twórcy cieszą się wielkim zainteresowaniem. Raper jest obecnie posiadaczem pasa w kategorii do 84 kg Fame MMA. W swojej sportowej karierze wygrał starcia z Boxdelem, L Pro i Marcinem Malczyńskim. Tego ostatnie pokonał w ekspresowym tempie przez TKO podczas gali Fame MMA 9. Jakuba Flasa na Instagramie obserwuje prawie 800 tysięcy osób, a liczba ta wciąż rośnie. Jednak, jak podkreśla sam Kubańczyk, muzyka jest dla niego najważniejsza.

Wac Toja — to młody artysta, który na scenie znajduje się od kilku dobrych lat. W tym roku wypuścił dwa krążki — FIVE oraz Cały Lokal Skacze, których hity takie jak Kapitan, Butla czy NIU NIU banglają na każdej imprezie. Gościnnie udzielał się także na kawałkach
m.in. Kizo — Lucky Punch i Nasze Lato, które także odniosły ogromny sukces. W tym roku zagrał ponad 50 koncertów, co czyni go jednym z najczęściej koncertujących artystów w Polsce.

Mamry Festival 2022 będzie osadzone w klimatach gier retro. Będzie można więc w przerwie między dobrą zabawą pograć w produkcje znane z dzieciństwa, co będzie  niewątpliwie ciekawym i dodatkowym  urozmaiceniem.  Dodatkowo, po raz pierwszy w historii nazywającego się kiedyś „Beach Party Węgorzewo” eventu, uruchomione zostanie pole namiotowe – i to bezpłatnie! Planowane są dwie sceny: pierwsza z nich – MAMRY  – będzie zachęcać topowymi artystami polskiej sceny EDM, ale nie tylko,  także rap, pop.  Z kolei druga scena, SCENA ŚWIĘCAJTY,  która ma zostać zbudowana pod namiotem, będzie skupiona na młodych, rodzimych talentach. Organizatorem  Festiwalu jest WSSK Węgorapa. Współorganizatorem Gmina Węgorzewo i WCK.

Bilety na Mamry Festival 2022 są już dostępne. W tym momencie bilet jednodniowy kosztuje 49 złotych, zaś dwudniowy karnet – 79 zł.

Bilety dostępne na stronie festiwalu https://mamrymusic.pl/  i platformie e-Bilet.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.